„Přijďte si i Vy vyzkoušet nový koncept kadeřnictví s příjemnou atmosférou a osobním přístupem ke každému klientovi.“

Pavlína Vávrová, kadeřnice s 20 letou praxí

Náš team

Pavlína Vávrová

Pavlína je duší salónu. Má výjimečnou schopnost vnímat člověka jako celek, cítit vlasy, jejich tvar, barvu a růst. Díky tomu dokáže svými účesy perfektně vystihnout přání zákazníků. Kadeřnická práce a kontakt se zákazníky ji inspiruje k dalšímu vzdělávání se v oboru a díky tomu posouvá vpřed nejen sebe samu ale i celý salon a celý tým.

Lidiia K.

Lidiia díky praxi a zkušenostem umí všechny střihy - od pánských přes dámské až po chlapecké a dívčí. Zajímá se o nové trendy střihů a průběžně sleduje a vzdělává se v trendech barvení. Při práci je vždy pečlivá. Ráda se zdokonaluje ve svém oboru a učí se novým věcem.

Jana T.

Jana je velmi pečlivá, šikovná a milá kadeřnice. Výborně ostříhá polodlouhé a dlouhé vlasy. Hravě zvládne pánský, chlapecký i dívčí střih. Ráda se vzdělává v barvení a současných trendech. Práce kadeřnice je jejím koníčkem, v němž se snaží neustále posouvat vpřed.

Eva K.

Eva je mladá, velice milá, šikovná a komunikativní kadeřnice. V našem salonu začínala jako asistentka paní majitelky, ale učením a precizním přístupem k práci se rychle v našem oboru vypracovala. Specializuje se na pánský, chlapecký a dívčí střih. Práce kadeřnice ji baví a proto se ráda v oboru vzdělává.