„Přijďte si i Vy vyzkoušet nový koncept kadeřnictví s příjemnou atmosférou a osobním přístupem ke každému klientovi.“

Pavlína Vávrová, kadeřnice s 20 letou praxí

Náš team

Pavlína Vávrová

Pavlína je duší salónu. Má výtečnou schopnost vnímat člověka jako celek, cítit vlasy, jejich tvar, barvu a růst. Díky tomu dokáže svými účesy perfektně vystihnout přání zákazníků. Kadeřnická práce a kontakt se zákazníky ji inspiruje k dalšímu vzdělávání se v oboru a díky tomu posouvá vpřed nejen sebe samu ale i celý salon a celý tým.

Lenka K.

Lenka je velmi komunikatvní a milá kadeřnice. Ráda poradí, jak se o vlasy správně starat a jak o ně pečovat. Její specializací je dámská klientela, společenské účesy a systém Nioxin. Ráda se ujme i pánské klientely.

Michaela G.

Michaela je velmi šikovná kadeřnice. Specializuje se na dámskou klientelu a umí vytvořit krásné barvy a účesy. Ráda se ujme i pánské klientely.

Viktoriia K.

Viktoriia se specializuje na pánskou klientelu. Díky praxi a zkušennostem vytváří precizní čisté pánské střihy a je specialistkou na barber střih. Být kadeřnicí ji baví.

Šárka Č.

Šárka se specializuje na pánskou klientelu. Je výbornou posilou našeho týmu s předchozí praxí a u nás se dále zdokonalila. Ráda se ujme i dámské klientely.