„Přijďte si i Vy vyzkoušet nový koncept kadeřnictví s příjemnou atmosférou a osobním přístupem ke každému klientovi.“

Pavlína Vávrová, kadeřnice s 20 letou praxí

Čím pečujeme o naše zákazníky

 

logo-wella

Německá firma WELLA je jedním z největších specializovaných výrobců značkové vlasové kosmetiky ve světě. Společnost se zaměřuje na výrobky značkové vlasové kosmetiky nejvyšší kvality. WELLA plně respektuje nejmodernější ekologická a zdravotní hlediska. Důraz na zdraví zákazníka je základem filosofie i hnacím motorem výzkumu této firmy.

Výrobky vlasové kosmetiky WELLA jsou již tradičně spojovány s krásou, temperamentem a přirozeností. Díky nim každý může své vlasové představy převést do reality, aniž by se musel obávat o zdraví svých vlasů. Profesionální řady výrobků WELLA představují dokonalý systém komplexní péče o všechny typy vlasů. Pravidelným používáním přípravků WELLA se vlasy stávají celkově zdravějšími a díky stylingu WELLA také stále upravenými. Vitální vlasy a krásný účes vám poskytnou jedinečný pocit dokonalosti. Nechte se rozmazlovat špičkovou vlasovou kosmetikou od značky WELLA PROFESSIONAL.

NOVINKA - SYSTEM PROFESSIONAL je nejvyšší expertní péče, zaměřená na specifické potřeby jednotlivých typů vlasů a jejich problémy. Léčí a regeneruje pokožku hlavy jako základ odolných a zdravých vlasů. Výsledkem intenzivních výzkumů jsou technologie spojující to nejlepší z laboratoří WELLA Professionals a z přírody. Systém umožňuje individuální péči na míru kombinací masek, speciálních infúzí a sér.

logo-nioxin

NIOXIN používá vyspělé technologie, díky kterým vlasy získají silnější, plnější a hustější vzhled. Inovativní technologie, které se osvědčily a byly podloženy výzkumem, tak mohou pomoci vyřešit nepříjemný problém řídnoucích vlasů, který trápí až 50% dnešní populace.

Systém NIOXIN byl objeven v roce 1987, kdy sama jeho zakladatelka Eva Graham pocítila na vlastní kůži stres z výrazného řídnutí vlasů po narození své první dcery. Eva Graham se proto začala více zajímat o problematiku tohoto velmi rozsáhlého problému a přišla s převratnou myšlenkou, aplikovat metodu péče o pleť i na vlasovou pokožku.

Do té doby měli lidé s podobnými problémy značně málo možností, aby řídnutí vlasů omezili nebo dokonce úplně zastavili. Pokročilé technologie Systému NIOXIN přinesly skutečná řešení, díky kterým získala vlasová péče nový směr, jež si získala důvěru mnoha mužů i žen po celém světě.

logo-bioionic

Iontové fény BioIonic představují převrat ve vysoušení vlasů. Tyto kondicionérové fény s regeneračním účinkem využívají patentovanou technologii nanoiontových minerálů, které umožňují milionům přirozených iontů proniknout hluboko do vlasů a tím je hydratovat. Vysušují do hladka o 50 % rychleji než běžné fény, a to bez tepelného poškození. Přidávají na objemu, zacelují vlasovou kutikulu, čímž prodlužují trvanlivost barvy, obnovují lesk a poradí si s vlasy se statickým nábojem. Iontové fény BioIonic pro silné, pružné, zdravé a dokonale hydratované vlasy.

logo-ghd-hair

Přelomové žehličky vlasů ghd eclipse® si rychle a jednoduše poradí s jakoukoliv texturou vlasů. Díky nové patentované technologii tri-zone™, kterou vytvořil tým vědců z Cambridge Innovation Centre exkluzivně pro ghd a díky které tato cool britská značka opět přepisuje dějiny vlasového stylingu, dokáže ghd eclipse® radikálně proměnit i tu nejhouževnatější strukturu vlasů, kterou disponují vlasy silné, vlnité nebo afro. Nová technologie tri-zone™ využívá šesti senzorů (tři na každé žehlící ploše) s okamžitou reakcí, které předcházejí jakýmkoliv tepelným ztrátám během žehlení a udržují konstantní teplotu o hodnotě 185°C při každém tahu – což je nejefektivnější teplota pro úpravu vlasů, při níž je možné dosáhnout maximálních výsledků. Styling při použití optimální teploty, která nekolísá, účinně vyhlazuje a uzavírá vlasovou kutikulu a tím vytváří nepřekonatelný lesk.