„Přijďte si i Vy vyzkoušet nový koncept kadeřnictví s příjemnou atmosférou a osobním přístupem ke každému klientovi.“

Pavlína Vávrová, kadeřnice s 20 letou praxí

Dámské kadeřnictví

Nabízíme kompletní kadeřnické služby od střihu, přes barvení, melír, expertní péči SYSTEM PROFESSIONAL, styling až po diagnostiku problémů s vlasy a vlasovou pokožkou vč. návrhu jejich řešení. Velmi rádi Vám také vytvoříme profesionální svatební či společenské účesy. Umíme realizovat elegantní i extravagantní účesy dle Vašich přání.

Každá zákaznice je jedinečná a pro nás důležitá. Proto je podstatné, abychom si s Vámi prvně pohovořili, zjistili Vaše představy a přání a poté společně vybrali vhodný střih, barvu a styling, který vyjádří Vaši osobnost. A nebo chcete změnu a nevíte jak by měl výsledek vypadat? Nechte nás, abychom Vám přednesli naši představu. Naše zkušené kadeřnice či kadeřníci Vám vždy poskytnou kvalitní a vysoce odbornou péči. Umíme Vám naslouchat, ale také se nebojíme navrhnout vlastní představu jak Vás, jako zákaznici, vnímáme.

Používáme pouze vysoce kvalitní produkty z řady Wella Professional. Jedná se o renomovanou německou vlasovou kosmetiku, s níž spolupracujeme od samého počátku našeho salonu a která právě oslavila 135 let na trhu.

Naším cílem je, aby návštěva našeho salonu byla pro Vás příjemným a relaxačním zážitkem. Vyzkoušejte také nové masáže, vlasové rituály či BIO kosmetiku Wella Koleston Perfect Inosense, která je speciálně vyvinutá tak, že redukuje možnost vzniku alergie.

Náš salon splnil náročná kriteria programu WELLA QUALITY SALON firmy Wella Professional a navíc jsme se stali i certifikovaným diagnostickým centrem vlasové péče pro SYSTÉM NIOXIN ! a expertní péči SYSTEM PROFESSIONAL.

V technice barvení bayalage ( baláž ) Vám vykouzlíme efekt sluncem zesvětlených vlasů, který vytváří ve vlasech světlejší a tmavší místa. Tato technika nápadně připomíná ombré, ale bayalage je charakteristická zesvětlenými pramínky od kořínků (nemusí nutně přímo od kořínků ) až ke konečkům, přičemž na konci jsou vlasy zesvětleny téměř po celém objemu. Ombré postupně a znatelněji zesvětluje vlasy pouze ke konečkům.

CENÍK

Dámský střih ( mytí, péče, foukání, ošetření kosmetikou Wella professional, cena dle délky vlasů )  

980 - 1.180,- Kč

Dámská foukaná ( mytí, péče, foukání, ošetření kosmetikou Wella professional, cena dle délky vlasů )

490 - 690,- Kč

Dámský střih + barva Wella ( střih, mytí, péče, foukání, ošetření kosmetikou Wella professional + barva 1/2 tuby ( 30 g ) - konečná cena dle spotřeby materiálu )  

1.380,- Kč

Dámský střih + zesvětlovací techniky ( střih, mytí, péče, foukání, ošetření kosmetikou Wella professional + melír ( 10 g ) - konečná cena dle spotřeby materiálu )

1.780,- Kč

Společenský účes ( účes, styling ) - cena dle náročnosti účesu

980 - 2.000,- Kč

* pozn. : materiál je účtován dle skutečné spotřeby - podrobný ceník je k dispozici v provozovně