„Přijďte si i Vy vyzkoušet nový koncept kadeřnictví s příjemnou atmosférou a osobním přístupem ke každému klientovi.“

Pavlína Vávrová, majitelka s 20 letou praxí

Dámské kadeřnictví

Nabízíme kompletní kadeřnické služby od střihu, přes barvení, melír, prodlužování vlasů, styling až po diagnostiku problémů s vlasy a vlasovou pokožkou vč. návrhu jejich řešení. Velmi rádi Vám také vytvoříme profesionální svatební či společenské účesy. Umíme realizovat elegantní i extravagantní účesy dle Vašich přání.

Každá zákaznice je jedinečná a pro nás důležitá. Proto je podstatné, abychom si s Vámi prvně pohovořili, zjistili Vaše představy a přání a poté společně vybrali vhodný střih, barvu a styling, který vyjádří Vaši osobnost. A nebo chcete změnu a nevíte jak by měl výsledek vypadat? Nechte nás, abychom Vám přednesli naši představu. Naše zkušené kadeřnice či kadeřníci Vám vždy poskytnou kvalitní a vysoce odbornou péči. Umíme Vám naslouchat, ale také se nebojíme navrhnout vlastní představu jak Vás, jako zákaznici, vnímáme.

Používáme pouze vysoce kvalitní produkty z řady Wella Professional. Jedná se o renomovanou německou vlasovou kosmetiku, s níž spolupracujeme od samého počátku našeho salonu.

Naším cílem je, aby návštěva našeho salonu byla pro Vás příjemným a relaxačním zážitkem.

Náš salon splnil náročná kriteria programu WELLA QUALITY SALON firmy Wella Professional a navíc jsme se stali i certifikovaným diagnostickým centrem vlasové péče pro SYSTÉM NIOXIN !

CENÍK

Foukaná (mytí, foukaná, styling)  

320,- Kč

Střih + foukaná (mytí, střih, foukaná, styling)

750,- Kč

Barva + foukaná Londa (barva 1/2 tuby *, mytí, foukaná, styling)  

950,- Kč

 Barva + foukaná Wella (barva 1/2 tuby *, mytí, foukaná, styling)

1.180,- Kč

Melír Wella (melír 20 g *)

550,- Kč

Společenský účes (účes, styling) - cena dle náročnosti účesu

500-1.350,- Kč

* pozn. : materiál je účtován dle skutečné spotřeby