„Přijďte si i Vy vyzkoušet nový koncept kadeřnictví s příjemnou atmosférou a osobním přístupem ke každému klientovi.“

Pavlína Vávrová, kadeřnice s 20 letou praxí

Kadeřnický salon mon style

Poskytujeme veškeré kadeřnické služby pro dámy, pány i děti a to jak na objednávku, tak i bez předchozího objednání. Avšak doporučujeme Vám se objednat, aby jste měli jistotu, že Vás zvládneme obsloužit. Pro Vaše snadné objednání, prosím, využijte ON-LINE ELEKTRONICKÝ REZERVAČNÍ SYSTÉM : https://mon-style-s-r-o.reservio.com

Milé zákaznice, milí zákazníci, vážení klienti, v pondělí 3.5.2021 v souladu s vládními nařízeními otevíráme naše kadeřnictví! Dle nařízení vlády však zákazníci musí splnit alespoň jedno z následujících opatření:

- zákazník se musí prokázat PCR testem - ne starším 7 dní, nebo

- zákazník se musí prokázat antigenním testem - ne starším 72 hodin, nebo

- zákazník se musí prokázat potvrzením, že má ukončeno očkování minimálně před 14 dny, nebo 

- zákazník se musí prokázat potvrzením, že prodělal covid-19 v posledních 90 dnech, přičemž 90 dní se počítá od prvního pozitivního testu.

Chápeme, že výše uvedené podmínky komplikují využití služeb, avšak platí plošně ve veškerých provozovnách v ČR. Věříme, že pro dodržování výše uvedených podmínek budete mít pochopení, v opačném případě Vás nebudeme moci obsloužit.

Těšíme se na Vás 

Náš salon splnil náročná kriteria programu WELLA QUALITY SALON firmy Wella Professional a navíc jsme se stali i certifikovaným diagnostickým centrem vlasové péče pro SYSTÉM NIOXIN ! a expertní péči SYSTEM PROFESSIONAL.

salon Krakov

Lodžská 850/6, Praha 8

tel.: 702 599 400

Provozní doba: PO-NE 9:00-21:00

parkování, klimatizováno
dárkové poukazy

certifikáty kvality

K naší práci používáme pouze špičkové výrobky firmy WELLA Professionals, nejmodernější iontové fény BIO IONIC a žehličky GHD. Provádíme také vyšetření vlasové pokožky mikrokamerou a v případě potřeby Vám rádi poradíme jak dobře a šetrně pečovat nejen o vlasy, ale i o vlasovou pokožku. Nabízíme aplikaci revolučního systému NIOXIN, který přináší moderní přístup do péče o vlasy a vlasovou pokožku - jen zdravá pokožka je podstatou zdravých, silnějších a hustějších vlasů.

V našem salonu najdete :

  • profesionální poradenství pravidelně školenými kadeřníky
  • špičkovou vlasovou kosmetiku Wella Professionals
  • nejmodernější fény BIO IONIC a žehličky GHD zaručující šetrnou úpravu Vašich vlasů
  • systém NIOXIN – diagnostika, poradenství, aplikace, prodej
  • SYSTEM PROFESSIONAL – diagnostika, poradenství, aplikace, prodej
  • střihy dle Vidal Sassoon
  • barvící technika bayalage ( baláž )
  • masáže a vlasové rituály - nechte nás pečovat o Vaše vlasy

Přijďte si i Vy vyzkoušet nový koncept kadeřnictví s příjemnou a pohodovou atmosférou a osobním přístupem ke každému klientovi.

Těšíme se na Vaši návštěvu.